Hasta Yorumları

Not: Hasta yorumları, hastalarımızdan yazılı onay alınarak sitemizde yayınlanmaktadır.

H.B. - Meme Büyütme

İki hafta önce Prof. Dr. Bekir Atik tarafından başarıyla gerçekleştirilen karın germe ve liposuction ameliyatım sonrası normal hayat düzenine geçmiş bulunuyorum. Beklentim üstü bir sonuca ulaşan bu operasyon için değerli hocam ve ekibine teşekkür ederim.

A.H. - Karın Germe / Liposuction

Doktor Bekir bey benim burun revizyon ameliyatımı gerçekleştirdi, bu ameliyat benim 3. burun ameliyatımdı, daha önceki ameliyatlarımda doktorlar istediğim sonucu bana veremedi. Bekir bey sayesinde tam anlamıyla istediğim buruna kavuştum bunun için öncelikle Bekir beye sonrasında da ekibine teşekkür ederim.

D.B. - Sekonder (Revizyon) Rinoplasti

2 kere sezaryenle doğum yaptığımdan dolayı karın bölgemde deformasyon çok fazlaydı ve istediğim kıyafetleri giyemiyordum, Bekir Bey karın germe ve liposuction uygulamasıyla istediğim düz karnı bana verdi. Ameliyat sonrası ilgi ve sürekli iletişim halinde olmamız bir hasta için en önemli şeylerden biri. Her şey için teşekkür ederim, çevremdeki herkese sizi tavsiye ediyorum.

N.S. - Karın Germe / Liposuction

Doğuştan tek kulağı olmayan bebeğim doğar doğmaz araştırmalara başlamıştım, Bekir beyin bu konuda en iyi cerrahlardan biri olduğunu duydum ve iletişime geçtim. Bebeğim 5 yaşına gelir gelmez ameliyatını oldu ve şu anda tamamen normal görünümlü bir kulağı var ve duymasında hiçbir sorun yok. Bekir beyin bebekle olan iletişimi ve bize verdiği güven için sonsuz teşekkür ederiz.

Günsel Ailesi - Doğuştan Kulak Yokluğu

Hayatım boyunca dış görüntüye çok önem vermiş ve takıntı haline getirmiş bir insan oldum. Güzel gözükebilmek için birçok farklı yönteme başvurdum. Ameliyat olmaktan korktuğum için küçük göğüslerimi büyütmek için birçok krem, masaj, jel gibi yollar denedim hiçbiri işe yaramadı. En sonunda korkumu yenip ameliyat olmaya karar verdim ve birçok doktor gezdim, bana en çok güven veren doktor Bekir Bey oldu çünkü konuşmaları çok gerçekçiydi. Göğüs büyütme ameliyatımı oldum ve şu an çok mutluyum. Size ve ekibinize çok teşekkür ederim Bekir Bey.

A.I. - Meme Büyütme

Ben tiyatro oyuncusuyum ve 52 yaşındayım bugüne kadar sahneye çıktığımdan dolayı Bekir beye sürekli dolgu gibi uygulamalar yaptırıyordum fakat en sonunda kalıcı bir çözüm istediğime karar verdim. Yüz germe en zor estetik ameliyatlardan biri, ben zaten yıllardır Bekir beyin hastası olduğum için bir an tereddüt ettirmeden yüz germe ameliyatımı yaptırdım ve sonuç beklediğimin çok üstünde. Bana sağladığınız her şey için teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

N.M. - Yüz Germe

Bekir beyi internetten araştırarak buldum. Bekir beyin tüm süreç boyunca ilgisi, samimiyeti ve yaklaşımı mükemmeldi. Bekir beyi internetten bulup ameliyatı olmam benim açımdan şanstı, kendisi ve ekibiyle hiçbir sorun yaşamadım.

Bekir bey tüm beklenti ve isteklerimi fazlasıyla karşıladı. Bekir beyi her daim hiç tereddüt etmeden herkese tavsiye ederim. Kendisi her şeyden önce çok samimi ve güler yüzlü, mesleğindeki başarısını ameliyatımda görmüş oldum. Tekrar ameliyat olacak olsam Bekir beye olurdum.

S.Ü. - Rinoplasti

Bir tavsiye üzerine Bekir Beye ulaştım. Süreç boyunca iletişimi bana güven verdi. Narkoz verilmeden yapılan göz altı torbalarımın alınması ameliyatı ancak bu kadar güzel, güvenli ve keyifli geçebilirdi. Ameliyat tüm beklentilerimi karşıladı. İşinin ehli doğuştan doktor diyebilirim. 

G.A. - Göz Altı Torbası

Bekir Beye internetten izlediğim videoları vasıtasıyla ulaştım. Kendisi tüm süreç boyunca çok ilgiliydi. İletişimde hiç sıkıntı olmadı. İstediğim sonucu almamı sağladı. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim.

F.Ü. - Kepçe Kulak

Bekir Beye internet aracılığıyla ulaştım. İletişimi çok güzeldi. Kendisi bizim tüm sorunlarımızı sıkılmadan ilgilenerek cevapladı. Tedavi süreci boyunca hiç sıkıntı yaşamadım. Ameliyat beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Kendisini çevremdekilere tavsiye edicem. İyi ki böyle bir doktor mevcut. Doktorumuza çok teşekkür ederim. Meslek hayatında başarılar dilerim.

M.Y. - Dudak Kanseri

Bekir Hocama internet sitesi aracılığıyla ulaştım. Bekir Hoca çok aktif birisi. Tüm tedavi süreci boyunca her türlü sorumda bana hemen cevap verdi. Ameliyatım çok rahat geçti. Sonuç tam istediğim gibi oldu. Arkadaşlarıma ve herkese kendisini tavsiye ediyorum. Çok ilgili ve işinde iyi bir doktor. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

R.K. - Göz Kapağı Düşüklüğü

Benim sol kaşımın üstünde koyu kahve büyük bir doğum lekesi vardı. Bekir Beye muayeneye gittiğimde o an karar verdim tedaviye. Bana uygulanabilecek bütün yöntemleri anlattı ve balon tedavisine başladık. Yaklaşık iki ay sürdü. Sonuç beklediğimden çok çok güzel oldu. İki aylık süreçte istediğim her an Bekir Beye ulaştım. Ofisdeki ekip arkadaşları güler yüzlü kibar ve çok ilgililer. Hepsine çok çok teşekkür ederim.

H.T. - Doğum Lekesi

Biz yurtdışından geldik eşimle beraber ameliyat olduk. Burada olan ilgi alaka yurtdışında yok. Tüm tetkikler büyük bir titizlikle yapıldı ve tüm arzularımız anında yerine getirildi. Ameliyathane korkumdan dolayı çok hassas davranıp rahat etmem için her şey yapıldı. Prof. Dr. Bekir Atik ile ekibi çok ilgilendi bizimle. Gece yarısı doktor bey bizim için hastaneye geldi. Hemşireler güleryüzlü ve çok sevecen beyaz önlüklü bir melek diyebiliriz. Her şey için teşekkürler.

E.G. - Burun Estetiği

Bekir Hocaya internette araştırma yaparken ulaştım. Kendiside ekibide çok ilgiliydi. Hocamızdan Allah razı olsun çok memnun kaldık. Hocamıza teşekkür ediyoruz.

B.U. - Dudak Yarığı

Bekir Hocayı internette gördüm. Sormak istediğim her soruya hem yüz yüze hem de telefon ile iletişim kurarak etkili bir iletişim sağladım. Şuan 3. günüm olmasına rağmen sonuçtan çok memnunum. Herkese tavsiye ederim. Ameliyat öncesi ve sonrasında her süreçte bana güven vererek tedirgin olduğum her konuda beni çok rahatlattı. İlgisi ve bu ameliyattaki başarısı için yüzlerce kez teşekkür ederim. Gerçek anlamda gözünüzü kapatıp, güveneceğiniz bir doktor.

N.H - Karın Germe

Bekir Beyi bir arkadaşım tavsiye etti bana. Randevu alıp görüştük. Herşeyi detaylarıyla anlattı bana. Görüşme aşamasından itibaren çok ilgiliydi. Herhangi bir sorum olduğunda kendisine ulaşma konusunda hiç sıkıntı yaşamadım. Ameliyatı benim beklentilerime göre planladı ve tüm beklentilerimi karşıladı. Herhangi bir sağlık sorunu yaşamadan bu süreci tamamladım. Kendisine çok teşekkür ederim.

D.E. - Burun Estetiği

Geçen yıl bir arkadaşım kendisine ameliyat olmuştu. Arkadaşım vasıtasıyla ulaştım ben de. Hocamız çok tecrübeli ve hasta ile iletişimi çok yakın. Her türlü endişemi paylaştım ve beni her zaman sakinleştirdi,moral verdi. Şu an ameliyattan sonraki 9. günüm ve memnunum. Doğuştan gelen meme asimetrisi sorunumu en iyi şekilde çözen hocamıza minnettarım. Hem hocamıza hem de asistanı Neslihan Hanım’a çok teşekkür ederim. Her zaman yardımcı oldular, tüm sorularımı içtenlikle yanıtladılar. İstediğim her zaman ulaşabildim.

A.B. - Meme Büyütme/Dikleştirme/Asimetri

Kendisine internetten ulaştım. Her ihtiyaç duyduğumda iletişim sağladım. Her an yanımda oldular. Ameliyat beklenti ve isteklerimi karşıladı. İnternette yaptığı paylaşımların açıklayıcı olmasıyla tercih ettim. İlk muayene olduğumda Bekir hocamın içten ve rahatlatıcı tavrı sayesinde doğru yerde olduğuma emin oldum.

Z.G. - Karın Germe/Vajinoplasti

Bekir hocaya tanıdık biri vasıtasıyla ulaştım. İletişimi harikaydı. Aklımdaki soru işaretlerini ve korkuları tamamen yok etti ve bana inanılmaz güven aşıladı. Bana hayallerimi gerçekleştirmemde en büyük destekçiydi, çok güvendim ve 3. gün sonrasında ayakta ve mutluyum.

F.K. - Tüm Vücut Germe

Bekir beye bir arkadaşım tavsiye etti. Sürecin başından sonuna kadar Bekir bey çok ilgilendi kafamda hiçbir soru kalmadı. Doktor bey ve ekibi son derece alakalı ve güler yüzlü ilgilendi. Neslihan hanıma ayrıca teşekkür ederim. Ameliyat sonucu beklediğimden daha iyi sonuç aldım. Arkadaş tavsiyesi ile ulaştığım bekir beyden son derece memnun kaldım ve iyi ki gelmişim kendisine beni hayalime kavuşturdu.

H.B. - Meme Büyütme

Prof. Dr. Bekir Atik’e internetten ulaştım. Bekir Hocayla süreç boyunca olan iletişimim mükemmeldi. Herhangi bir sorun yaşamadım. Ameliyat beklenti ve isteklerimi karşıladı. İlk randevumda her şeyi çok açık bir dilde bütün sorularımı ve aklımda olmayan soruları açık açık cevapladı. Bekir Beyi iyiki tanımışım. Çok şanslıyım.

S.B. - Karın Germe/Meme Dikleştirme/Kol Germe/Bacak Germe/Popo Dikleştirme

Göğüs dikleştirme ve burun estetiği ameliyatlarımın her ikisi de Bekir Bey tarafından yapıldı ve sonuçtan çok memnunum. Bekir Bey hastalarıyla birebir ilgilenen ve çok kolay ulaşılabilen bir profesör. Her şey için teşekkür ederim.

B.Y. - Meme Dikleştirme / Burun Estetiği

Prof. Dr. Bekir Atik’e bir tavsiye üzerine ulaştım. Süreç boyunca Bekir beyle iletişim açısından hiçbir sorun yaşamadım, gerek olduğu her an kendisine kolaylıkla ulaşabildim. Ameliyat öncesi tüm stresime rağmen sonrasında aldığım sonuç beni fazlasıyla mutlu etti. Her şey istediğim gibi sonuçlandı.

Bekir bey hastasına karşı çok ilgili ve kesinlikle çok güvenilir bir doktor. Öncelikle hastasını dinleyen ve anlayan profesyonel biri. Estetik konusunda doktor arayışı olan herkese Bekir beyi tavsiye ederim.

A.K.- Meme Asimetrisi Düzeltme

Normal doğum sonrası genital bölgemdeki değişim özgüvenimi ve dolayısıyla cinsel hayatımı çok etkiledi ve bir arayış içerisine girdim. Uzun araştırmalar sonucu Doktor Bekir Atik ile tanıştım ve ameliyatımı oldum. Genital bölgemin hem iç hem de dış bölgesine yapılan müdahaleler sonucu inanılmaz bir sonuç aldım. Ameliyat sonrası beklediğimden çok daha kolay geçti.

Özgüvensiz ve cinsel birliktelikten çekinen tüm kadınlara Bekir Atik’i tavsiye ediyorum. Bu konuda utanılacak veya çekinilecek bir şey yok, emin olun çok mutlu olacaksınız.

M.T. - Genital Estetik
Rating: 5.0/5. From 3 votes.
Please wait...