Genel Bilgiler

Her kişi, her vücut özeldir. Biz tüm ameliyatlarımızı kişiye özel planlıyoruz. Bu yüzden tüm hastalarımızı muayeneye davet ediyoruz. Muayene esnasında aklınıza takılan tüm sorular hakkında detaylı bilgi sahibi olacak, beklenti ve isteklerinizi paylaşıp size en uygun tekniklere karar vereceksiniz.

Muayenelerimiz randevu ile gerçekleşmektedir, lütfen muayeneye gelmek istediğiniz günden önce randevu alınız. Herhangi bir sebepten randevunuzu iptal etmek veya tarihini değiştirmek istediğinizde en geç bir gün önceden tarafımıza haber vermenizi rica ederiz.

Ameliyat fiyatları sizin vücut özelliklerinize, uygulanacak işlemlere ve daha birçok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Muayeneye geldiğinizde fiyat ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi alacaksınız.

Yurt dışından ameliyat olmak için gelecek hastaların dikkatine!

Operasyon için seyahatinizi planlarken:

  • İstanbula geliş tarihinizi,
  • Muayene tarihinizi,
  • Ameliyat tarihinizi,
  • Hastanede kalış sürenizi,
  • Operasyon sonrası seyahat edebilme sürenizi dikkate almalısını

Seyahatinizi planlamadan önce uzman danışanlarımızdan operasyon planlama için profesyonel yardım alacaksınız. Ameliyat organizasyonu ve hastane rezervasyonunu hazırlamamız için muayene ve ameliyat gününü seyahatinizi planlamadan en az 1 hafta önce tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.

Ameliyattan en az 1 hafta önce aspirin ve benzeri kan sulandırıcıların kullanımı kesilmelidir. Kadınlar için ameliyat gününün regl dönemine denk gelmemesine dikkat edilmelidir.

Süreçte size destek olacak bir akraba veya arkadaşınız olması her açıdan önemlidir.

Aşağıdaki tabloda ameliyatlara göre ülkede kalış süreleri sunulmuştur. Ameliyat sonrası iyileşme sürecinizde bir uzama olma ihtimaline karşı dönüş biletlerinizi esnek almanızı tavsiye ederiz.

Eğer otel rezervasyonu, VIP havaalanı transferi ve şehir turu gibi hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, lütfen geliş tarihinizden en az 10 güönce bizimle iletişime geçin.

 

Ameliyat TürüOtelde Kalınacak Gece SayısıHastanede Kalınacak Gece Sayısı
Meme Büyütme22
Liposuction21
Karın Germe42
Burun Estetiği41
Göz Torbası11
Kepçe Kulak11
Göz Kapağı11
Jinekomasti21
Cilt Kanseri22
Revizyon Rinoplasti51
Yarık Damak34
Yarık Dudak21
Meme Dikleştirme21
Meme Küçültme22
Vajinoplasti32

 

Detaylı bilgi ve randevu için tıklayınız.

Detaylı Bilgi ve İletişim